Rezervace pokojů (+420) 604 578 006, pension-cortina@seznam.cz

Snídaně na klice

Snídaně na klice

Po vzoru italských služeb nabízíme tzv. snídani na kliku což v praxi znamená, že ráno naleznete na klice svého pokoje čerstvé pečivo, máslo, sýry a ostatní věci z naší prodejny potravin dle předchozí dohody. Přes den je možné si zakoupit široký sortiment potravin v již zmíněné prodejně. Nebo využít některou z restaurací a hospůdek v blízskosti našeho pensionu.

Parking u pensionu

Parking u pensionu

Pro všechny hosty pensionu je připraveno parkování na soukromém parkovišti chráněném závorou. Parkoviště je v zimních měsicích pravidelně udržováno
tudíž není problém být mobilní kdykoli je potřeba.

Potraviny

Potraviny

Z průčelí objektu našeho pensionu je možné navštívit taktéž rodinné potraviny s dlouholetou tradicí, které v letošním roce podstoupili kompletní rekonstrukci a nabízí široký sortiment zboží v příjemném prostředí, takže není potřeba se pro potraviny nikam dopravovat.

Profi instruktor lyžování

Profi instruktor lyžování

Profi instruktor lyžování
- v případě, že se ve vaší rodině či partě přátel nachází někdo méně zkušený či naprostý začátečník je možné zařídit služby
profesionálního instruktora tak aby si všichni mohli naplno užít lyžování či jiné zimní radovánky.

Bowling

Bowling

- ve vzdálenosti cca 50m je bar se dvěma dráhami, které je možné rezervovat dle přání. V případě obsazenosti je ve vzdálenosti cca 2km příjemná procházka po naučné stezce či 5min jízda automobilem v Peci pod Sněžkou bowling centrum se čtyřmi dráhami. Kde je možné taktéž rezervovat dle vašeho přání.

Lyžování

Lyžování

V těsné blízkosti pensionu je SKiResort kde najdete celkem 3 vleky, jednu třísedačkovou lanovou dráhu a dva dětské vleky. Dětské vleky jsou lanové, jsou vhodné pro malé a začínající lyžaře, kteří se mohou pouze chytnout lana a nechat se vyvést na mírný svah. Délka hlavní sjezdovky je 1.465m s převýšením 350m. 3km vzdálený SkiResort Pec nabízí 10 vleků a 11km upravených sjezdovek.

Wellness

Wellness

- ve vzdálenosti 50m se nachází hotel s restaurací a zmíněnými wellness aktivitami (finská sauna a perličková či bublinková masážní vana)
- rovněž nabízí 2 dráhy pro bowling

Letní zábava

Letní zábava

V letní sezóně je možnost vyžití velmi pestrá od horské turistiky, výletu na horském kole či koloběžce, přes letní bobovou dráhu. Pro vyhledavače adrenalinu jsou připraveny přejezdy po laně v postroji či prolézačky v korunách stromů. Velkou výzvou je zdolání nejvyšší hory ČR Sněžky nebo lze jednu cestu ulehčit pomocí nově zrekonstruované kabinové lanovky.

Kontakt

Telefon:
(+420) 604 578 006

E-mail:
pension-cortina@seznam.cz

Adresa:
Velká Úpa 133
Pec pod Sněžkou
542 21
IČO:72925825